start: end:
Fri 3/23/2017 - Sun 11/4/2017

(Velká vizita!... v Hradci Králové za první republiky)

The Museum of Eastern Bohemia in Hradec Králové (Hradec Králové)

Fri 10/5/2017 - Sun 11/4/2017
Sun 10/21/2017 - Fri 10/26/2017
Thu 10/26/2017 18:00 - 20:00

(Toshio Hosokawa, Toru Takemitsu, Magnus Lindberg)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Fri 10/27/2017 18:00

(Joy Melody)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Sat 10/28/2017 17:00
Sat 10/28/2017 6:00
Sun 10/29/2017 7:30

(Hradec Králové Open - WDSF International Open 2017)

Aldis Congress Centre (Hradec Králové)

Tue 10/31/2017 19:00 - 21:00

(Peteris Vasks, Henryk Mikołaj Górecki, Wojciech Kilar)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Thu 11/2/2017 19:00

(Kabát Turné 2017)

(Hradec Králové)

Thu 11/2/2017 19:00

(Guillaume Connesson, James MacMillan, John Corigliano)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sat 11/4/2017 18:00

(Lokálka + Nezmaři)

Střelnice Cultural House (Hradec Králové)

Tue 11/7/2017 18:30 - 20:00

(Bennewitzovo kvarteto)

Rudolfinum (Hradec Králové)

Sat 11/11/2017 18:00 - 22:30

(Sudová přitažlivost Radegast tour 2017 - Tři sestry a Alkehol)

Střelnice Cultural House (Hradec Králové)

Sat 11/18/2017 18:00

(Bedřich Smetana - Má vlast)

Aldis Congress Centre (Hradec Králové)

Thu 11/23/2017 18:00 - 21:00

(Imodium - Element tour, Host: Stroy)

AC Club (Hradec Králové)

Fri 11/24/2017 20:00 - Sat 11/25/2017 4:00

(Majk Spirit Live + hosté)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Tue 11/28/2017 18:00

(Adela Banášová a Richard Müller - Ona a on tour)

Střelnice Cultural House (Hradec Králové)

Wed 11/29/2017 18:00 - 19:30

(Bratři Ebenové)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Sat 12/2/2017 18:30

(Horkýže Slíže + Zakázaný ovoce a Mean Messiah)

Střelnice Cultural House (Hradec Králové)

Sun 12/3/2017 16:00 - 17:30

(Adventní zastavení s barokní hudbou)

Church of St. John of Nepomuk (Hradec Králové)

Wed 12/6/2017 18:00

(Pirate Swing Band Gala 2017)

Aldis Congress Centre (Hradec Králové)

Thu 12/7/2017 19:00

(Kreyson - Best of Kreyson tour 2017)

Střelnice Cultural House (Hradec Králové)

Fri 12/8/2017 18:00 - Sat 12/9/2017 5:00

(Readyfordisorder)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Sun 12/10/2017 17:00 - 19:30
Mon 12/11/2017 18:00 - 20:00

(Galakoncert Evy Urbanové s Moravským Klarvírním triem)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Fri 12/15/2017 17:00 - 19:00

(Pocta Waldemaru Matuškovi)

Aldis Congress Centre (Hradec Králové)

Sat 12/16/2017 20:00 - 21:30

(Ben Cristovao - Poslední tour)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Tue 1/9/2018 18:00

The World Famous Glenn Miller Orchestra

Aldis Congress Centre (Hradec Králové)

Thu 3/8/2018 18:00

(Slza halové turné 2018 (k druhému albu))

TJ Slavia sports centre (Hradec Králové)

Sat 5/19/2018 12:00

(Shrek)

(Hradec Králové)

Fri 6/29/2017 - Sun 11/4/2017

(Královéhradecké regulační plány)

The Museum of Eastern Bohemia in Hradec Králové (Hradec Králové)

Wed 10/3/2017 - Thu 11/29/2017
Mon 10/8/2017 - Fri 11/2/2017
Mon 10/15/2017 - Mon 10/29/2017

(Jeruzalém - nedělitelný a věčný)

Research library in Hradec Králové (Hradec Králové)

Thu 10/18/2017 - Wed 11/7/2017

(Na jedné lodi)

Research library in Hradec Králové (Hradec Králové)

Sun 10/22/2017 17:00 - 18:30

(Homo Faber)

Klicper's Theatre - Beseda Studio (Hradec Králové)

Mon 10/23/2017 15:00
Mon 10/23/2017 15:00

(Fíha tralala a pohádková družina)

Aldis Congress Centre (Hradec Králové)

Mon 10/23/2017 15:30

(Přes Etiopii na Tuk Tuk)

Bio Central (Hradec Králové)

Mon 10/23/2017 16:00 - 18:00

(Ghana, Benin, Togo)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Mon 10/23/2017 17:00

(Červená)

Bio Central (Hradec Králové)

Mon 10/23/2017 18:00

(K2. Klára. Krásno)

Bio Central (Hradec Králové)

Tue 10/24/2017 8:00

(Pěkně blbě)

Bio Central (Hradec Králové)

Tue 10/24/2017 8:00
Tue 10/24/2017 14:00 - 15:30

(Testování IQ)

(Hradec Králové)

Tue 10/24/2017 15:30
Tue 10/24/2017 16:00

(Číše vína s 1. náměstkem hejtmana Královéhradeckého kraje)

Cihelna Cultural and Training Centre (Hradec Králové)

Tue 10/24/2017 17:00 - 18:38

(Druhá strana naděje)

Bio Central (Hradec Králové)

Tue 10/24/2017 18:00 - 20:00

(Cristóbal Halffter, Peter Lieberson)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Tue 10/24/2017 18:00

(Sloboda pod nákladom)

Bio Central (Hradec Králové)

Wed 10/25/2017 13:00 - 14:30

(Výtvarná dílna - Motýlci)

(Hradec Králové)

Wed 10/25/2017 15:00

(Největší z největších)

(Hradec Králové)

Wed 10/25/2017 15:00
Wed 10/25/2017 15:30 - 17:06

(Buď svůj, buď Vágus! a další)

Bio Central (Hradec Králové)

Wed 10/25/2017 16:00

(Petr Kvarda a Pavel Chlum: Od Karibiku k mayským pyramidám)

Research library in Hradec Králové (Hradec Králové)

Wed 10/25/2017 17:00

(Dvojitý milenec)

Bio Central (Hradec Králové)

Wed 10/25/2017 17:00
Wed 10/25/2017 18:00

(K2, Dotknout se oblohy)

Bio Central (Hradec Králové)

Thu 10/25/2017 - Fri 10/26/2017

(Podzimní prázdniny v Muzeu)

The Museum of Eastern Bohemia in Hradec Králové (Hradec Králové)

Thu 10/26/2017 15:00 - 16:30
Thu 10/26/2017 15:00

(Tereza Brdečková a Jiří Dědeček - Zrcadlo Serafina)

Research library in Hradec Králové (Hradec Králové)

Thu 10/26/2017 15:00 - 16:30
Thu 10/26/2017 15:30 - 18:25

(Alenka v říši divů - Royal Opera House)

Bio Central (Hradec Králové)

Thu 10/26/2017 17:00

(Hory západního Mongolska)

Nuuk - sauna and refreshment room (Hradec Králové)

Thu 10/26/2017 17:00

(Improshow)

Kraft (Hradec Králové)

Thu 10/26/2017 18:00

(Halloween Salsa Party)

AC Club (Hradec Králové)

Thu 10/26/2017 19:00 - 20:30

(Camino na kolečkách)

Bio Central (Hradec Králové)

Fri 10/27/2017 8:00

(Pod povrchem II)

Modern Art Gallery (Hradec Králové)

Fri 10/27/2017 8:00 - 9:30

(Šachový klub)

(Hradec Králové)

Fri 10/27/2017 8:00 - 9:30

(Tréninky paměti pro seniory)

(Hradec Králové)

Sun 10/22/2017 18:00
Fri 10/27/2017 15:00

(Blade Runner 2049)

Bio Central (Hradec Králové)

Fri 10/27/2017 16:00

(Haloween - All Hallows' Evening)

Hendrix Café Bar (Hradec Králové)

Fri 10/27/2017 17:00

(Halloween pro dospělé)

Hradec Králové

Fri 10/27/2017 17:00

(Absence blízkosti)

Bio Central (Hradec Králové)

Fri 10/27/2017 19:30

(Edhochuli (USA) + OR (CZ))

Kraft (Hradec Králové)

Fri 10/27/2017 20:30

(Jigsaw)

Bio Central (Hradec Králové)

Sat 10/27/2017

(Den vzniku samostatného Československého státu)

Masarykovo náměstí (Hradec Králové)

Sat 10/28/2017 7:00 - 14:30

(Návštěvníci - maratón)

Bio Central (Hradec Králové)

Sat 10/28/2017 8:00 - 8:45

(Dušičková pohádka)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Fri 10/27/2017 9:00
Sat 10/28/2017 9:00

(Halloween Na Palmovce)

Palm House (Hradec Králové)

Sat 10/28/2017 14:00

(Makový mužíček)

Dragon Theatre Labyrinth - labyrinth of marionettes and theatre laboratory (Hradec Králové)

Sat 10/28/2017 16:00

(Ovečka Shaun ve filmu)

Bio Central (Hradec Králové)

Wed 10/25/2017 16:30
Fri 10/27/2017 16:30
Sat 10/28/2017 16:00

(Kosmické srážky)

Hradec Králové Observatory and Planetarium (Hradec Králové)

Sat 10/28/2017 17:00

(Wabi Experience - country music deconstructed koncert)

Nuuk - sauna and refreshment room (Hradec Králové)

Sat 10/28/2017 17:30 - 18:40

(Večerní program - Příběh vody)

Hradec Králové Observatory and Planetarium (Hradec Králové)

Sat 10/28/2017 18:00

(Remember House vol. 3)

Kraft (Hradec Králové)

Sat 10/28/2017 18:00

(Cesta do fantazie)

Bio Central (Hradec Králové)

Sat 10/28/2017 19:00

(Hradecký Halloween 2017)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Sun 10/29/2017 9:00

(Perníková chaloupka)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Sun 10/29/2017 14:00

(Halloween pro děti)

Hradec Králové

Sun 10/29/2017 16:30

(Kingsman: Zlatý kruh)

Bio Central (Hradec Králové)

Sun 10/29/2017 19:00

(Matou Noir)

AC Club (Hradec Králové)

Sun 10/29/2017 19:30

(Po strništi bos)

Bio Central (Hradec Králové)

Mon 10/30/2017 15:00 - 16:47

(Čára)

Bio Central (Hradec Králové)

Mon 10/30/2017 16:00
Mon 10/30/2017 18:00

(Michal Prokop & Framus Five)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Mon 10/30/2017 20:00

(UHK Halloween Party)

Level Music Club (Hradec Králové)

Tue 10/31/2017 6:00

(Halloween at Gybon)

(Hradec Králové)

Tue 10/31/2017 15:00

(O písničce)

Hradec Králové

Tue 10/31/2017 16:00

(Michel Faber: Pod kůží)

(Hradec Králové)

Tue 10/31/2017 16:00

(Tomáš Kubeš: Střední Asie - divoká step, hory, kočovníci, jurty)

Research library in Hradec Králové (Hradec Králové)

Tue 10/31/2017 16:30

(Wind River)

Bio Central (Hradec Králové)

Tue 10/31/2017 17:00

(Putování po Malé Evropě s Tiborem Schwarzem)

Civic Advisory Center - Pessoa Club Cafe (Hradec Králové)

Tue 10/31/2017 18:00

(Maok live)

Nãplavka café & music bar (Hradec Králové)

Thu 10/26/2017 17:00
Tue 10/31/2017 18:00

(Earth: Den na zázračné planetě)

Bio Central (Hradec Králové)

Tue 10/31/2017 20:00

(UHK halloween party 2017)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Wed 11/1/2017 14:00
Wed 11/1/2017 16:00
Wed 11/1/2017 16:00
Fri 10/27/2017 18:30
Wed 11/1/2017 16:30

(Earth: Den na zázračné planetě)

Bio Central (Hradec Králové)

Wed 11/1/2017 18:00

(O těle a duši)

Bio Central (Hradec Králové)

Wed 11/1/2017 18:00

(Nevěsta)

Klicper's Theatre - Beseda Studio (Hradec Králové)

Wed 11/1/2017 19:00 - 20:13

(H*art on H*art on)

Bio Central (Hradec Králové)

Thu 11/2/2017 9:00
Thu 11/2/2017 13:00
Thu 11/2/2017 16:00
Thu 11/2/2017 16:00

(Vídeňský vztah se smrtí)

(Hradec Králové)

Thu 11/2/2017 18:00 - 19:30

(Tváře Petra Rychlého, Hudební host: Memphis)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Fri 11/3/2017 9:00

(Tréninky paměti pro seniory)

(Hradec Králové)

Wed 11/1/2017 17:30
Fri 11/3/2017 17:30

(Zemětřesení)

Hradec Králové Observatory and Planetarium (Hradec Králové)

Fri 11/3/2017 20:00

(Addict Tour - Hradec Králové)

Nãplavka café & music bar (Hradec Králové)

Fri 11/3/2017 20:00 - 21:30

(Edm Reasons - Michael Burian Live)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Fri 11/3/2017 8:00
Sat 11/4/2017 8:00

(BOoK Con)

(Hradec Králové)

Sat 11/4/2017 8:30

(Halloween party)

House of English (Hradec Králové)

Sat 10/28/2017 8:00
Sat 11/4/2017 9:00
Sat 11/4/2017 9:00 - 9:45

(Pohádka o kůzlátkách)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Sat 10/28/2017 13:00
Sat 11/4/2017 14:00

(Ptačí ostrov)

Hradec Králové Observatory and Planetarium (Hradec Králové)

Sat 11/4/2017 15:00

(O kouzelné mošně)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sat 11/4/2017 15:00

(A do třetice všeho......)

Dragon Theatre Labyrinth - labyrinth of marionettes and theatre laboratory (Hradec Králové)

Sat 11/4/2017 17:00

(Zemětřesení - Doklad o neklidné planetě)

Hradec Králové Observatory and Planetarium (Hradec Králové)

Sat 11/4/2017 18:30

(Hledání života)

Hradec Králové Observatory and Planetarium (Hradec Králové)

Sat 11/4/2017 20:00 - 21:30

(Hip hop legends live PSH)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Sun 11/5/2017 9:00 - 9:45

(Aladinova kouzelná lampa)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Mon 11/6/2017 9:00
Mon 10/23/2017 8:00
Mon 11/6/2017 9:00

(PC kurzy pro začátečníky)

(Hradec Králové)

Mon 11/6/2017 16:00

(Kuba - ostrov svobody)

(Hradec Králové)

Mon 11/6/2017 17:00

(Kubánská mozaika)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Mon 11/6/2017 18:00 - 20:00

(Chlap na zabití)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Tue 11/7/2017 9:00

(Tulipánová horečka)

Bio Central (Hradec Králové)

Tue 11/7/2017 16:00

(Haka maorského rangera)

(Hradec Králové)

Wed 11/8/2017 7:00

(Studuj, pracuj v zahraničí)

(Hradec Králové)

Wed 11/8/2017 14:00

(Přátelský den)

(Hradec Králové)

Wed 11/8/2017 16:00

(Benefiční koncert pro Domácí hospicovou péči)

Church of the Annunciation of the Virgin Mary (Hradec Králové)

Fri 11/3/2017 18:00 - 20:00
Wed 11/8/2017 18:00 - 20:00

(Bez bab aneb Kutloch)

Klicper's Theatre - Beseda Studio (Hradec Králové)

Thu 10/26/2017 17:00
Wed 11/8/2017 18:00

(Koule)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Wed 11/8/2017 18:00 - 20:00

(Čochtan vypravuje)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Thu 11/9/2017 7:00
Thu 10/26/2017 8:00 - 9:30
Thu 10/26/2017 12:00 - 13:30
Thu 11/9/2017 9:00
Thu 11/9/2017 13:00
Thu 11/9/2017 16:00

(První rande)

(Hradec Králové)

Thu 11/9/2017 17:00
Thu 11/9/2017 17:30 - 19:00

(Vesmír kolem nás i v nás)

Hradec Králové Observatory and Planetarium (Hradec Králové)

Fri 11/10/2017 9:00 - 10:30

(Tréninky paměti pro seniory)

(Hradec Králové)

Tue 10/31/2017 18:00 - 19:30
Fri 11/10/2017 9:00 - 10:30

(Čtyřlístek)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Fri 11/10/2017 18:00 - 20:00

(Baronky)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Fri 10/27/2017 17:00
Fri 11/10/2017 18:00

(Prodloužená kurz zelený)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Sat 11/10/2017

(Martinské trhy 2017)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Sat 11/11/2017 9:00 - 9:45

(Dobrodružství koťátka Macíčka)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Sat 11/11/2017 16:00

(Istanbul - město dvou kontinentů)

Hradec Králové Observatory and Planetarium (Hradec Králové)

Sat 11/11/2017 19:00

(Never too late movie)

Nãplavka café & music bar (Hradec Králové)

Sat 11/11/2017 20:00

(Pavel Callta - Nezapomeň tour 2017)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Sun 11/12/2017 9:00 - 9:45

(Poslední kouzlo čertice Kačule)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Mon 11/13/2017 16:00

(Zlatovláska)

Aldis Congress Centre (Hradec Králové)

Mon 11/13/2017 16:30 - 18:25

(Radúz a Mahulena)

Bio Central (Hradec Králové)

Mon 11/13/2017 19:00

(Jednou budem dál)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Tue 11/14/2017 9:00

(Zahradnictví: Dezertér)

Bio Central (Hradec Králové)

Tue 11/14/2017 18:00

(Václav Noid Bárta)

Aldis Congress Centre (Hradec Králové)

Tue 11/14/2017 18:30

(Salome)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Tue 11/14/2017 16:30
Tue 11/14/2017 19:30
Wed 11/15/2017 17:00 - 18:30

(Podzimní koncert Královéhradeckého dětského sboru Jitro)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Wed 11/15/2017 18:00 - 19:30

(Dasha a Pajky Pajk)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Thu 11/16/2017 7:00

(Seminář na téma úspory energie a uhlíková stopa)

Cihelna Cultural and Training Centre (Hradec Králové)

Thu 11/16/2017 16:00

(Phdr. Lidmila Pekařová - Citová výchova)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Thu 11/16/2017 16:00

(PhDr. Lidmila Pekařová - Citová výchova dětí)

New Adalbertinum (Hradec Králové)

Thu 11/16/2017 17:00

(Degustace s vinařem - Vinařství Fojtík Čejkovice)

Masarykovo náměstí (Hradec Králové)

Thu 11/16/2017 18:00

(Jistě, pane ministře)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Thu 11/16/2017 18:00 - 19:30

(Slavnostní koncert SPS Smetana 95. výročí založení sboru)

Church of St. John of Nepomuk (Hradec Králové)

Fri 10/27/2017 17:00
Mon 10/30/2017 18:00
Tue 11/14/2017 18:00
Thu 11/16/2017 18:00

(Spybox)

Klicper's Theatre - Beseda Studio (Hradec Králové)

Fri 11/17/2017 20:00

(Mairee house shuflle)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Sat 11/4/2017 7:00
Sat 11/18/2017 7:00

(Farmářské trhy)

Hradec Králové

Sat 11/18/2017 14:00 - 15:30

(Čiperkové)

Aldis Congress Centre (Hradec Králové)

Sat 11/18/2017 15:00

(Jak si hrají tatínkové)

Dragon Theatre Labyrinth - labyrinth of marionettes and theatre laboratory (Hradec Králové)

Sat 11/18/2017 17:45

(Anděl zkázy)

Bio Central (Hradec Králové)

Sat 11/18/2017 20:00 - 21:30

(Drum City & Lock n Load)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Sun 11/19/2017 9:00 - 9:45

(Španělské pohádky)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Sun 11/19/2017 18:00 - 19:20

(Celebrity)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Mon 11/20/2017 17:00 - 18:30

(Centrálním Ťan-šanem na kole)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Tue 11/21/2017 9:00

(O těle a duši)

Bio Central (Hradec Králové)

Wed 11/22/2017 18:00 - 19:30

(Anti-gone: Blackout Sofokles, L. Ferenzová a kol.)

Klicper's Theatre - Beseda Studio (Hradec Králové)

Wed 11/22/2017 18:00 - 19:30

(Improshow - Improvizační skupina Paleťáci)

Dragon Theatre Labyrinth - labyrinth of marionettes and theatre laboratory (Hradec Králové)

Thu 11/23/2017 9:00

(Veřejná generálka koncertu)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Fri 11/3/2017 18:00
Fri 11/17/2017 18:00
Thu 11/23/2017 18:00

(Taneční - kurz zelený)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Thu 11/23/2017 18:30 - 20:30

(Abonentní koncert Bílá řada /B3/ Velký symfonický cyklus)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Thu 11/23/2017 20:00

(Michal Hrůza tour 2017)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Sat 11/25/2017 9:00 - 9:45

(My se vlka nebojíme)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Sat 11/25/2017 9:00

(Vánoční trh v Artičoku)

Artichoke Gallery (Hradec Králové)

Fri 11/24/2017 18:30
Sat 11/25/2017 18:30

(Michael Jackson symphony)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sun 11/26/2017 9:00 - 9:45

(Návštěva v pekle)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Sun 11/26/2017 17:00

(Předvánoční koncert)

Cathedral of the Holy Ghost (Hradec Králové)

Sun 11/26/2017 18:00

(Její pastorkyňa)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Mon 11/27/2017 17:00

(Co nám přináší rok 2018?)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Mon 11/27/2017 18:00 - 19:50

(Blaník)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Tue 11/28/2017 9:00

(Chlapi nepláčou)

Bio Central (Hradec Králové)

Mon 11/13/2017 18:00 - 20:25
Tue 11/28/2017 18:00 - 20:25

(Vincenc)

Klicper's Theatre - Beseda Studio (Hradec Králové)

Tue 11/28/2017 18:00

(Kytice)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Wed 11/29/2017 18:00

(Hradišťan & Jiří Pavlica)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Thu 11/30/2017 18:00

(Fragmenty milostných obrazů)

Dragon Theatre Labyrinth - labyrinth of marionettes and theatre laboratory (Hradec Králové)

Fri 12/1/2017 9:00

(Tréninky paměti pro seniory)

(Hradec Králové)

Fri 12/1/2017 18:00 - 20:00

(Bosé nohy v parku)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Fri 12/1/2017 20:00

(Universum, Tech house live Lucca)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Sat 12/2/2017 9:00

(Malý advent na statku)

Šrámek's estate (Hradec Králové)

Sat 11/4/2017 19:00
Sat 12/2/2017 19:00

(Noční prohlídka Bílé věže)

White Tower (Hradec Králové)

Sat 12/2/2017 20:00

(EDM reasons, Sick individuals live)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Fri 12/1/2017 14:00 - 20:00
Sat 12/2/2017 8:00 - 19:00
Sun 12/3/2017 8:00 - 15:00

(XXVIII. Muzejní adventní trh)

The Museum of Eastern Bohemia in Hradec Králové (Hradec Králové)

Sun 12/3/2017 14:00

(Míša Růžičková - Popletení čertíci)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Sun 12/3/2017 16:00

(Oáza klidu - Barborková)

Crosscafe (Hradec Králové)

Sun 12/3/2017 18:00 - 20:00

(Filumena Marturano)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sun 12/3/2017 18:00 - 19:30

(Vánoční koncert Tomáše Savky)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Mon 12/4/2017 18:00 - 19:30

(Hana a Petr Ulrychovi & Javory)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Tue 12/5/2017 18:00

(Pavel Šporcl)

Aldis Congress Centre (Hradec Králové)

Wed 12/6/2017 18:00 - 19:30

(Pan Theodor Mundstock)

Klicper's Theatre - Beseda Studio (Hradec Králové)

Wed 12/6/2017 18:00

(Pěna dní)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Fri 12/8/2017 9:00

(Jmenuji se Hladový bizon)

Bio Central (Hradec Králové)

Fri 12/8/2017 18:00 - 19:30

(Klicperův kapr 2017)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Sat 12/8/2017 - Sun 12/16/2017

(Vánoční trhy)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Sat 12/9/2017 9:30

(Michalovi mazlíčci)

Aldis Congress Centre (Hradec Králové)

Sat 12/9/2017 15:00

(Tarzan, král džungle)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sat 12/9/2017 18:00 - 19:30

(Dvě noci na Karlštejně)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Sun 12/10/2017 14:30

(Louskáček - Royal Opera House)

Bio Central (Hradec Králové)

Sun 12/10/2017 18:00

(Manželský čtyřúhelník)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Tue 12/12/2017 17:00 - 19:30
Tue 12/12/2017 18:00

(Spirituál kvintet)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Tue 12/12/2017 18:30 - 20:30

(Fragile předvánoční)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Wed 12/13/2017 18:00

(St. Petersburg Festival Ballet)

Aldis Congress Centre (Hradec Králové)

Wed 11/29/2017 9:00
Wed 12/13/2017 18:00

(Tři mušketýři)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Thu 12/14/2017 17:00 - 18:00

(Česká mše vánoční - Jakub Jan Ryba)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Thu 12/14/2017 18:00

(Večery u cimbálu)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Thu 12/14/2017 18:00

(Pavel Vašíček - Vyšla hvězda nad Betlémem)

Dragon Theatre Labyrinth - labyrinth of marionettes and theatre laboratory (Hradec Králové)

Thu 12/14/2017 18:00

(Asanace)

Klicper's Theatre - Beseda Studio (Hradec Králové)

Thu 12/14/2017 18:30 - 20:30

(Abonentní koncert Žlutá řada /Ž1/ Malý symfonický cyklus)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sat 12/15/2017

(Vánoční koncert při svíčkách)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Sat 12/16/2017 6:50

(Svítání na bílé věži)

White Tower (Hradec Králové)

Sat 12/16/2017 17:00 - 19:00

(Vánoční baletní večer s mistry světových baletů)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sun 11/19/2017 8:00
Sun 12/17/2017 8:00

(Akva - tera - flora - trhy)

Aldis Congress Centre (Hradec Králové)

Sun 12/17/2017 18:00

(Rodina je základ státu)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sun 12/17/2017 18:30 - 20:00

(Swingové Vánoce)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Tue 12/19/2017 9:00

(Víno nás spojuje)

Bio Central (Hradec Králové)

Thu 11/30/2017 9:00
Wed 12/20/2017 18:00

(Romeo a Julie)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Thu 12/21/2017 18:00

(Velká mořská víla)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Thu 11/2/2017 9:00 - 11:30
Fri 12/22/2017 18:00 - 20:30

(Figarova svatba)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Fri 12/22/2017 18:00 - 19:30

(Deník zloděje)

Klicper's Theatre - Beseda Studio (Hradec Králové)

Sat 10/28/2017 10:00 - 10:15
Fri 11/17/2017 17:00 - 17:15
Sun 12/24/2017 22:30 - 22:45

(Zvon Augustin)

White Tower (Hradec Králové)

Mon 12/25/2017 14:00
Mon 12/25/2017 16:00

(Jaroslav Svěcený a Václav Uhlíř)

Church of St. John of Nepomuk (Hradec Králové)

Tue 12/26/2017 9:00 - 10:55

(Dokud nás svatba nerozdělí)

Bio Central (Hradec Králové)

Tue 12/26/2017 14:30 - 16:45

(Perníková chaloupka)

Bio Central (Hradec Králové)

Thu 12/28/2017 18:00 - 19:30

(Ein Kessel Bžuntes)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Sat 12/30/2017 17:00

(Malý silvestr)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sun 12/31/2017 14:00

(Silvestrovský koncert)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Tue 1/2/2018 18:00

(Mam´zelle nitouche)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Thu 1/11/2018 18:30

(Operní gala)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Mon 1/15/2018 18:00

(Pavel Fiala, Josef Dvořák: S Pydlou v zádech)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Thu 1/18/2018 18:00

(Blátem po hlavě)

Dragon Theatre Labyrinth - labyrinth of marionettes and theatre laboratory (Hradec Králové)

Thu 1/18/2018 18:30 - 20:30

(Abonentní koncert Bílá řada /B4/ Velký symfonický cyklus)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sun 1/21/2018 18:00 - 20:00

(Bulvár lady)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Tue 1/23/2018 18:30

(Svítání ve filharmonii)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sat 1/27/2018 15:00

(Péťa a vlk)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sat 1/27/2018 17:45 - 20:38

(Giacomo Puccini - Tosca Giacomo)

Bio Central (Hradec Králové)

Mon 1/29/2018 18:00

(Žena vlčí mák)

Adalbertinum (Hradec Králové)

Thu 2/1/2018 18:30 - 20:30

(Abonentní koncert Žlutá řada /Ž2/ Malý symfonický cyklus)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sun 2/4/2018 18:00

(Celebrity s.r.o.)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sat 2/10/2018 15:00 - 16:30

(Hostina Vladimíra Kafky)

Dragon Theatre Labyrinth - labyrinth of marionettes and theatre laboratory (Hradec Králové)

Sat 2/10/2018 16:45 - 19:24

(Gaetano Donizetti - Nápoj lásky)

Bio Central (Hradec Králové)

Tue 2/13/2018 18:30 - 20:30

(Felix Slováček a Pražské saxofonové kvarteto)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sat 2/24/2018 17:15 - 20:10

(Giacomo Puccini - Bohéma Giacomo Puccini)

Bio Central (Hradec Králové)

Tue 2/27/2018 18:30

(Sborový koncert)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Wed 2/28/2018 18:00

(Tchýně na zabití)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Wed 2/28/2018 19:15

(Zimní pohádka - Royal Opera House)

Bio Central (Hradec Králové)

Thu 3/1/2018 18:30 - 20:30

(Abonentní koncert Bílá řada /B5/ Velký symfonický cyklus)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Fri 3/2/2018 18:00

(Trubadúr)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sun 3/4/2018 18:00

(Zamilovaný sukničkář)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Thu 3/8/2018 18:00 - 20:00

(Hledám děvče na boogie woogie)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sat 3/10/2018 17:45 - 21:45

(Gioachino Rossini - Semiramis)

Bio Central (Hradec Králové)

Thu 3/15/2018 18:30 - 20:30

(Abonentní koncert Žlutá řada /Ž3/ Malý symfonický cyklus)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sun 3/18/2018 16:00 - 17:30

(Kodex speciálník polyfonie kolem roku 1500)

Cathedral of the Holy Ghost (Hradec Králové)

Sun 3/18/2018 16:00

(Kodex speciálník)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Mon 3/19/2018 18:00

(Vysavač)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Fri 2/23/2018 18:00
Tue 3/20/2018 18:00

(Othello)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Thu 3/22/2018 18:30 - 20:30

(Abonentní koncert Bílá řada /B6/ Velký symfonický cyklus)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Fri 3/23/2018 18:00
Sat 3/24/2018 18:00

(Petr Pan - Srdeční záležitost)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Tue 3/27/2018 18:15
Wed 3/28/2018 17:30

(Vesna)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sat 3/31/2018 16:45

(Wolfgang Amadeus Mozart - Takové jsou všechny)

Bio Central (Hradec Králové)

Sun 4/8/2018 17:00

(Pro tebe cokoliv)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Tue 4/10/2018 17:00

(Spící krasavice)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Wed 4/11/2018 17:00

(Kráska a zvíře)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Fri 4/13/2018 17:00

(Skleněný zvěřinec)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sat 4/14/2018 14:00 - 15:30

(Den hraček)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sat 4/14/2018 16:15

(Giuseppe Verdi - Luisa Millerová)

Bio Central (Hradec Králové)

Mon 4/23/2018 17:00

(Pánská šatna)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Thu 4/26/2018 17:30 - 19:30

(Abonentní koncert Bílá řada /B7/ Velký symfonický cyklus)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Sat 4/28/2018 16:45

(Jules Massenet - Popelka)

Bio Central (Hradec Králové)

Thu 5/3/2018 18:15

(Manon - Royal Opera House)

Bio Central (Hradec Králové)

Thu 5/10/2018 17:00 - 19:00

(Začínáme končit)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Fri 5/11/2018 17:00 - 19:00

(Balada pro banditu - koncertní provedení muzikálu)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Fri 11/24/2017 16:30
Fri 4/6/2018 17:00
Sun 4/29/2018 15:30
Fri 5/4/2018 15:30
Wed 5/9/2018 15:30
Mon 5/14/2018 15:30

(Úplné zatmění)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Tue 5/15/2018 17:30 - 19:30

(Abonentní koncert Žlutá řada /Ž4/ Malý symfonický cyklus)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Wed 11/15/2017 16:30
Sat 5/19/2018 15:30

(Rok na vsi)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Wed 4/4/2018 17:00
Sun 5/20/2018 15:30

(Klášterní ulice)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Thu 4/5/2018 17:00
Mon 5/21/2018 15:30

(Radúz a Mahulena)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Mon 5/21/2018 17:00

(Když kočky nejsou doma)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Wed 5/23/2018 17:30 - 19:30

(Abonentní koncert Bílá řada /B8/ Velký symfonický cyklus)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Mon 10/23/2017 17:00
Sat 11/4/2017 18:00
Tue 5/22/2018 17:00
Sun 5/27/2018 17:00

(Kočičí hra)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Wed 11/1/2017 18:00
Wed 11/22/2017 18:00
Wed 4/11/2018 17:00
Mon 4/16/2018 17:00
Mon 4/30/2018 15:30
Sat 5/5/2018 15:30
Thu 5/10/2018 15:30
Tue 5/15/2018 15:30
Thu 5/24/2018 17:00
Mon 5/28/2018 17:00

(Netopýr)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Tue 4/3/2018 17:00
Sat 5/26/2018 17:00
Wed 5/30/2018 17:00

(Bratři Karamazovi)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Tue 10/24/2017 17:00
Tue 11/7/2017 13:30
Thu 11/9/2017 13:30
Thu 11/23/2017 13:30
Fri 6/1/2018 12:30
Tue 6/5/2018 12:30
Sat 6/9/2018 12:30

(Richard III.)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Wed 10/25/2017 17:00
Tue 11/21/2017 16:30
Sat 11/25/2017 16:30
Sat 6/2/2018 12:30
Wed 6/6/2018 12:30
Sun 6/10/2018 12:30

(Kati)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Sun 6/10/2018 13:00

(Progres 2)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

Fri 10/27/2017 17:00
Sat 10/28/2017 17:00
Mon 10/30/2017 16:30
Tue 11/14/2017 18:00
Thu 11/16/2017 18:00
Thu 12/7/2017 18:00
Sun 4/1/2018 17:00
Tue 5/29/2018 17:00
Sun 6/3/2018 12:30
Thu 6/7/2018 12:30
Mon 6/11/2018 12:30

(Osm žen)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Fri 12/15/2017 18:00
Sat 12/16/2017 18:00
Mon 12/18/2017 18:00
Fri 12/22/2017 9:00
Sat 12/30/2017 18:00
Mon 4/2/2018 17:00
Fri 5/18/2018 15:30
Fri 5/25/2018 17:00
Tue 5/29/2018 17:00
Mon 6/4/2018 12:30
Fri 6/8/2018 12:30
Tue 6/12/2018 12:30

(Sen noci svatojánské)

At Klicper Gallery (Hradec Králové)

Tue 6/12/2018 18:15

(Labutí jezero - Royal Opera House)

Bio Central (Hradec Králové)

Sat 2/17/2018 18:00
Sat 6/23/2018 17:00

(Ortel)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

Sun 8/19/2018 13:00

(Veselá trojka)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

Sun 6/3/2018 13:00 - 14:30
Sun 8/26/2018 13:00 - 14:30

(Eva a Vašek)

Runway Club 96 (Hradec Králové)


Events

(Velká vizita!... v Hradci Králové za první republiky)

The Museum of Eastern Bohemia in Hradec Králové (Hradec Králové)

Fri 3/23/2017 - Sun 11/4/2017

(Jsme z pravěku: Výstava dinosaurů)

(Hradec Králové)

Fri 10/5/2017 - Sun 11/4/2017

(INAS Mistrovství světa ve stolním tenisu pro hráče s mentálním postižením)

Třebeš Sport Hall (Hradec Králové)

Sun 10/21/2017 - Fri 10/26/2017

(Toshio Hosokawa, Toru Takemitsu, Magnus Lindberg)

Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)

Thu 10/26/2017 18:00 - 20:00

(Joy Melody)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

Fri 10/27/2017 18:00


Tip for a trip

Hradec Králové - Plague pillar

Hradec Králové - Plague pillar

The purpose of this plague column is obvious – it expresses thanks to Virgin Mary and other patrons for...